Kelionė į Kubą

Svajonės pildosi

Beveik kiekvienas yra girdėjęs apie kubietiškus cigarus, romą, juodąją kubietišką kavą, senus amerikietiškus automobilius, Fidel Castro ar Che Guevarą. Ne paslaptis, kad HavanaSi komandai žodis Kuba nėra svetimas ir gan dažnai jį galima išgirsti HavanaSi pamokose 🙂 Ilgai brandinta, išsvajota kelionė į unikalią karibų salą tapo realybe ir mums.

Kelionė aplink Kubą truko apie 25 dienas, tad pilni įspūdžių, emocijų bei patirties nusprendėme pasidalinti su Jumis mūsų išgyventomis akimirkomis Kuboje, bei tikimės, kad tiems, kurie svajoja ar ruošiasi nukeliauti į Kubą, mūsų pasakojimai padės susidėlioti kuo geresnį planą šiai nepamirštamai kelionei. Dalinamės su Jumis įamžintomis akimirkomis ir labai tikimės, kad bent trumpam nukeliausite mintimis į „laisvąją šalį“ – Kubą.

HavanaSi komanda (toliau HavanaSi) – Agata, Rugilė, Žilvinas ir Vytautas. Tolesniuose straipsniuose dalinsimės tik asmenine patirtimi, rekomendacijomis ir patarimais.

Už netikslią ar pasikeitusią informaciją neatsakome ir atsakomybės neprisiimame. Jei turite klausimų – rašykite mums. Tikimės jums patiks mūsų įžvalgos. Gražaus skaitymo.

Ketvirta dalis. Maistas Kuboje ir kubietiška valiuta 🍲💰