Reggaeton

Reggaeton‘as (angl. Reggaeton)

Reggaeton‘o šokis kartu su muzika yra kilęs iš Puerto Riko. Tai labai ekspresyvus ir išskirtinis Lotynų Amerikos gatvės šokis. Yprastai reggaeton‘as yra šokamas poromis, jame vyrauja egzotiški, viliojantys klubų ir krutinės judesiai, todėl jis laikomas šiek tiek provokuojančiu ir iššaukiančiu. Šiuo metu išskirtiniai reggaeton‘o ritmai vis daugiau girdimi šiuolaikinėje populiariojoje muzikoje, o šokis modifikuotas ir pritaikytas šokti ir po vieną.

Reggaeton‘as pasižymi savitu groove‘u, specifiniu muzikos pajautimu. Didysis reggaeton‘o iššūkis yra tai, kad dažnai tenka atskiras kūno dalis judinti skirtingais ritmais. Todėl lavinamas bendras kūno judesys, o taip pat ir atskiros izoliacijos. Šiuo metu reggaeton‘e galima vis dažniau atrasti įsiterpusių ir kitų šokių stilių motyvų, tokių kaip HipHop‘as, DanceHall‘as, Twerk‘as. Tai be galo smagus ir ekspresyvus šokis, reikalaujantis tikrai daug energijos.

Reggaeton‘as puikiai tinka visiems, jį šokti gali tiek merginos, tiek vaikinai. O jei užtenka pakankamai drąsos, šokti galima ir porose. Tai puikus variantas tiems, kurie nori kažkur išlieti susikaupusią energiją, tačiau sporto klubai tiesiog ne jiems. Šokant reggaeton‘ą dirba visi kūno raumenys, todėl tai ne tik smagus laiko praleidimas, geros energijos dozė, bet kartu ir efektyvus sportas. Be to, reggaeton‘o judesius lengvai galima pritaikyti šokant ir kitus šokius, pavyzdžiui salsą, o taip pat ir besisukant naktinio klubo šokių aikštelėje, su tokiais judesiukais, nepastebėti neliksite. 😉

Reggaeton‘o pamokų metu:

 

-suaktyvinami ir stiprinami visi kūno raumenys;

-lavinamas bendras kūno judesys;

-išmokstami kūno izoliacijų pagrindai;

-susipažįstama su reggaeton muzikos ypatumais;

-išmokstama įvairovė reggaeton judesių;

-mokomasi šokio improvizacijos;

-organizmas užpildomas pozityvia energija.

 

Susidomėjai? Pasitikrink tvarkaraštį ir kainas, bei registruokis!